Veiko Hintsov
Deloitte Eesti partner

“ Deloitte on Principali abi kasutanud paaril korral, viimati oma 20.a. juubeliõhtu korraldamisel. Terje puhul mulle meeldib, et ma saan teda professionaalina usaldada ning ta töötab iseseisvalt, mis on minu kui juhi jaoks oluline omadus. On hämmastav, kui täpselt ta suudab end paigutada tellija poolele ning tuunida ürituse sisu ning olustiku just selliseks, mis meile on väga meeldinud ja meeldejääv olnud! ”

Vambola Juurmann
Kiiu Soon OÜ, juhatuse liige

“ Minu koostöö Terjega on kestnud juba 15.a, mis on olnud edukas ja jätkusuutlik. Selle vundamendiks pean usaldust ja pühendumist. Koostööprojektid on olnud väga erinevad – golfiürituste organiseerimisest, firma juubelipidudest kuni rahvusvaheliste kliendiüritusteni. Igaüks neist nõuab eraldi lähenemist, kontseptsiooni ja sisu. Imetlen tema energiat ja südamega tööd, mida ta jätkuvalt panustab nii väiksemasse kui suuremasse projekti. ”

Jaana Pütsepp
Tegevjuht, Medapta OÜ

“ Mul on olnud suurepärane võimalus Terjega koostööd teha juba üle 15 aasta, olles talle partner läbi erinevate ettevõtete. Terjes on olemas ühendus suurepärasest kombinatsioonist olla professionaal – tema karisma, sisemine enesekindlus, sobiv energia ja fantastilised ideed kvaliteetse teostuseni. Ta on nõudlik nii enda kui ka koostööpartnerite suhtes. Principalile saab alati loota, kuna seal on olemas teadmine, kuidas korraldada meeldejäävaid sündmusi, mis ka aastaid hiljem hinge puudutavad. ”

Krista Vulp
Finantsjuht, Monier OÜ

“ Monier OÜ ja Principali vaheline koostöö on kestnud aastaid, naljatame omakeskis, et kui läänepool on oluline omada isiklikku juristi ja isiklikku psühholoogi, siis meil siin on isiklik üritustekorraldaja Terje Principalist! Kauaaegne koostöö annab korraldajale tunnetuse firma töötajate ootustest ning väärtustest ja see on andnud põnevad ideed erinevate sündmuste korraldamiseks.
Aastatepikkuse koostöö põhjal ütlen, et on üks sõna, mis Terje kõnepruugis puudub on VÕIMATU. Et klient oleks rahul ja saaks, mida vaja, siis pole olnud tema jaoks võimatu muuta teatri mängukava või tuua tormiga teisest Eesti otsast generaator, et elektrikatkestusele vaatamata saaks peolauale soe praad ja valgus peoruumi – peaasi, et kõik toimiks perfektselt ja kordumatult. ”

Kristi Veskus
Kommunikatsiooni- ja turundusosakonna juhataja, OMNIVA

“ Evelin on kõige lahedam ja kindlakäelisem projektijuht, keda tahta vôiks! Lisaks super chill, ilus ja värviline inimene. Meie ürituste aju, probleemide lahendaja ja kalju. Kôik asjad toimivad mängleva kergusega ja kõrvalt vaadates tundub projektijuhtimine tema kätes täiesti piece of cake! Kuidas ta seda teeb, olles ise selle juures veel nii positiivne ja rahulik?! Meie suured üritused said korraldatud otsast lõpuni sujuvalt, kogu korraldusmeeskonnal oli mõnus fiiling ja töö tegemine oli puhas rõõm. Impressive skills! Meie oleme väga rahul, usaldus on ausalt välja teenitud. Au ja kiitus! ”

Richard Dobrus
Ruukki Products AS, Baltikumi Müügidirektor

“ Parima sündmuse jaoks oleme oma meeskonnas alati peamiseks pidanud head ja originaalset ideed.
Principali mõttelend on meid korduvalt võlunud ja läbi aastate teavad meie kliendid ja oma töötajad, et meie sündumustel on parem kohal olla, sest need on kordumatud. Lisaks võlub meid suurepärane koostöö Principali meeskonnaga – nad panustavad alati palju rohkem, kui me kunagi saame paberile panna. ”

Ivika Torpel
Riskikindlustuste valdkonnajuht, Swedbank AS.

“ Tellijale tuleb alati kasuks kui mõtled ette, mida sa ürituselt ootad. Principal on suutnud kogu oma professionaalsuse juures alati pakkuda erinevaid häid või väga häid valikuid. Tulemus on alati olnud oodatust kõrgemal tasemel, mille üle ka ise üritusel meeldivalt üllatud. Minu koostöö Terjega on olnud seotud viimased 6. aastat väga erinevate suuruste ning eesmärkidega ürituste korraldamisega ning ma saan öelda, et Terje ja Principali peale saab tõesti 100% loota! ”

Häli Siimaste
Magnum AS, Kontserni personalijuht

“ Meie koostöö Eveliniga on kestnud aastaid ja põhjus lihtne: ükskõik kui keerulise või algul hullumeelse idee me välja käime, leiab see alati parima teostuse. Ning kui meie poolt ideed puuduvad, oleme saanud parima abi Evelinilt, oma koostööpartnerilt. Usaldus, väärtushinnangud ja üksteisemõistmine (vahel ka sõnadeta) on hea koostöö alus ja kui partner teeb oma tööd südamega, siis on alati parim tulemus garanteeritud. Üritused ja ettevõtmised, mida koostöös Eveliniga oleme teinud, on saanud erinevate ettevõtete töötajate poolt alati positiivset vastukaja, tagatud on üllatusmomendid, eristumine ja terviklikkus. Senised projektid on kordumatud ja neid mäletatakse aastaid – sellist tulemust saavutavad vähesed! Kindlasti jätkub meie hea partnersuhe ka tulevikus. ”

Raulis Üksvärav
Kaardimaksete osakonna juhataja, Swedbank AS

“ Koostöö Principal OÜ-ga on alati olnud suurepärane! Kõige tähtsamana tooksin välja paindlikkuse ja personaalse lähenemise, mis meie kui kliendi vajadusi arvestab. Ei ole palju ürituste korraldajaid, kes panevad oma hinge ja tähelepanu igasse väiksemasse detaili, et klient saaks rahuliku südamega oma töös enda jaoks olulistele asjadele pühendada. Minu jaoks on see pühendumus alati tähendanud aja kokkuhoidu, mis on suurim väärtus tänapäeva kiires maailmas. ”

Heiki Silem
Voicecom OÜ, tegevjuht

“ Principali Terje ja Evelin korraldasid Voicecomile väga tähtsa sündmuse, meie 20. aastase juubelipeo meie kõige olulisematele klientidele ja partneritele. Meil oli soov teha pidu, mis oleks meeldejääv pikkadeks aastateks, oleks soliidne, pidulik, tutvustaks meie usinaid töötajaid, meie projekte ja samas oleks ka lõbus. Me ei teadnud, kuidas seda saavutada, kuid olime kuulnud, et Principal teab! Nii tulidki meie juurde Terje ja Evelin ning me saime sellise peo, millest unistasime ja rohkem veel! Siiani meenutame ja ootame, millal meil järgmine juubel tuleb, et saaks taas koostööna midagi kordumatut luua. Principal on professionaalne, täpne, loominguline ja usaldusväärne partner. ”

Maria Tiro
Jüri Gümnaasiumi direktor

“ Principal OÜ on firma, kellega julgeme ette võtta ka väga suurte ja keerukate ürituste korraldamise. Loovad ning nutikad, kliendi soovidest lähtuvad projekti loojad Terje ja Evelin aitavad luua üllatavaid, põnevaid, silma- ja kõrvailu tagavaid lahendusi. Nad on alati rõõmsameelsed, julged ning professionaalsed, parimaid võimalikke ideid pakkuvad inimesed. Principal ei lepi lihtsalt hea ürituse tegemisega, vaid otsivad lahendusi tavapärasest ettekujutlusest väljastpoolt. ”